16.09.2010 13:51

Dobratické ženy stále na vítězné vlně

Dobratice - Dobratické fotbalistky tentokrát zajížděly ve 4. kole MSDŽ na hřiště rezervního celku Valašského Meziříčí, kde je čekaly v domácím prostředí dosud neporažené domácí fotbalistky.

TJ Valašské Meziříčí B- TJ Comfort Dobratice 1:6 (0:5).
Hostující hráčky se musely na Valašsku obejít bez trenéra Bariše, tým tak vedl vedoucí družstva Zbyněk Popovský. V první půli byli přítomní diváci svědky jednoznačné podívané, kdy se hostující hráčky dostávaly kombinační hrou do pokutového území a ohrožovaly branku soupeře, který měl s průniky dobratických fotbalistek značné problémy. Není proto divu, že se hosté ujali vedení již v 8. minutě zásluhou Herokové. Hosté měli další důvod k radosti o sedm minut později, kdy se prosadila Klusová. Dobratice hrály i nadále rychlý kombinační fotbal a domácí prakticky k ničemu nepustily. Pokud se domácí odhodlali ke zteči, ztroskotali na bezchybně organizované obraně dobratických hráček, které do konce prvního poločasu přidaly další tři branky a utkání v podstatě rozhodly.

Druhá půle se nesla v obdobném duchu jako ta první. Přesto se domácím podařilo snížit střelou ze 40 metrů, která překvapila brankářku Skočovskou. Hosté však neponechali nic náhodě a přidali zásluhou druhé branky Herokové další hřebíček do rakve domácích. Prakticky celý druhý poločas hosté kontrolovali hru a nedovolili soupeři vytvořit si žádnou brankovou příležitost a bez větších komplikací si dokráčeli pro čtvrtou výhru v řadě a potvrdili svou formu i ve čtvrtém kole. „Holky dnes vyhrály zaslouženě, byly celý zápas lepší a nedovolily soupeři ohrozit naší branku. Rád bych proto holkám poděkoval za předvedený výkon a doufám, že na něj navážou v následujících zápasech,“ řekl po utkání vedoucí družstva Zbyněk Popovský

Branky: 48. Vlčková - 8. a 69. Heroková, 20. a 29. Veselá, 15. Klusová, 31. Kuhová.
Dobratice: Skočovská – Uhrová - Školová (46. Sikorová), Zámečníková, Orečná - Smolíková (46. Fischbachová), Kuhová, Štefková, Klusová - Heroková (70. Blahutová), Veselá (60. Dunová). Vedoucí: Zbyněk Popovský.

Další zápasy 4. kola:

Studénka- Havířov 0:9 (0:4) - br.: Hovůrková 3, Kuzníková 2, Maláčová, Hyklová, Holáňová, Navrátilová.

Trojanovice- Stachovice 2:2 (0:1) - br.: Paluzgová, M. Frnková - Mičková, Pospíšilová.
Veřovice - Vítkovice 0:2 (0:0) - br.: Fidlerova 2.

Český Těšín- Štramberk 0:3 (0:2) - br.: Kociánová 2, Stupavská.