Diskusní téma: Kniha návštěv

Datum: 17.04.2017

Vložil: Babylon cup

Titulek: Pozvánka na turnaj

Ahoj, rádi bychom vás pozvali na 9. ročník mezinárodního turnaje v malé kopané Babylon cup, který se odehraje 1. a 2. července 2017 v Jaroměři, více info na www.babyloncup.cz

Odpovědět

—————

Datum: 21.02.2017

Vložil: awe

Titulek: sportovní sázení, spolehlivé informace

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace :

https://ventese.blogspot.cz/

Odpovědět

—————

Datum: 06.11.2014

Vložil: otto vítek

Titulek: nabídka spolupráce

Dobrý den. Rádi bychom Vašemu fotbalovému klubu nabídli možnost spolupráce s kapelou
M O P .

Skupina MOP je zaměřena výhradně na komerční akce jako např. taneční zábavy, oslavy narozenin, svatby, různé firemní večírky, teambuildingy a akce pro zaměstnance, obecní slavnosti atd. Nejedná se ovšem o žádné duo, ale o plnohodnotnou rockovou kapelu. Z našich mnohaletých zkušeností víme, že právě takový styl hudby naši zákazníci přímo vyžadují a proto budeme rádi, když nás pozvete na některou Vaši akci. Jezdíme vystupovat po celé ČR. Hrajeme v malých hospůdkách i na fotbalových stadionech. Svá vstoupení si i sami ozvučíme. Naše požadavky jsou pouze celková cena za vystoupení 8000,-
dopravu neúčtujeme, ta je zdarma. Jiné požadavky kapela nemá.
Neváhejte a zajistěte si pro sebe ještě některý z volných termínů vystoupení pro Vás.Další info např. audio a video ukázky jsou na našich stránkách https://www.moprock.webzdarma.cz/
tel. 739068623
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odpovědět

—————

Datum: 09.12.2012

Vložil: www.FOTBALZENY.cz

Titulek: Hledáme redaktory...

Hledáme nové redaktory pro stránky o ženském fotbale! Více informací a aktuálně nový článek o Anitě Maryškové najdete najdete na našich stránkách www.fotbalzeny.cz !

Odpovědět

—————

Datum: 27.05.2012

Vložil: Babylon cup LADIES 2012

Titulek: Pozvánka na turnaj v malé kopané.

Dobrý den, rád bych Vás pozval na turnaj dívek a žen v malé kopané BABYLON CUP 2012 - LADIES.

Kapacita turnaje: 20 týmů
Termín: 7. července 2012

Místo konání turnaje: Jaroměř

Pro vítěze turnaje jsou připraveny bohaté ceny.
V areálu bude k dispozici vodní fotbálek, půjčovna značkových kopaček Nike, občerstvení po celou dobu turnaje i večerní zábava.

Zároveň s turnajem bude probíhat i turnaj mužů – OPEN!

Více informací najdete na https://www.babyloncup.cz

Vaše dotazy rádi zodpovíme na emailu: info@babyloncup.cz

Navštivte fanouškovskou stránku Babylon cupu na facebooku – https://www.facebook.com/babyloncup

Odpovědět

—————

Datum: 21.02.2012

Vložil: Pořadatelé Laso cup 2012

Titulek: Pozvánka na Laso cup 2012

Dobrý den,

chtěli bychom Vás pozvat na akci s názvem LASO CUP, která je pořádána za účelem mezinárodního turnaje v malé kopané mužů i žen s bohatým doprovodným programem. Letošní 5.ročník se uskuteční na přelomu června a července ve dnech 29.6.-1.7.2012 ve sportovním areálu v Kněžpoli u Uherského Hradiště (součástí dvě travnaté hřiště, pódium s parketem, občerstvovací stany, prostory pro stanování zdarma, ...). Patrony akce se stali dva vynikající fotbalisté, člen české reprezentace a hráč Bayeru Leverkusen, Michal Kadlec, a hráč slovenské reprezentace a 1.FC Slovácka, Tomáš Košút.

Hrát se bude v obou kategoriích o ceny přesahující dohromady více než 60 tisíc. V mužské kategorii je pro prvního nachystána finanční hotovost ve výši 15 tisíc, sada dresu, dva poháry, medaile, atd. I ženy se můžou těšit na finanční hotovost a zajímavé ocenění. V našem bohatém ocenění nepřijdou zkrátka ani týmy na dalších místech, navíc každý hráč na turnaji bude odměněn!!! - viz. více sekce "Ceny" na našich stránkách!!! Odměněni budou i ostatní hráči v řadě doprovodných soutěží - můžete například vyhrát podepsané dresy našich patronů nebo vyhrát možnost vidět TOP kluby Anglie či Itálie na vlastní oči.

Nezbytnou součástí turnaje je jeho bohatý doprovodný program. Celá akce začne páteční hudebním večerem, samotný turnaj se poté uskuteční v sobotu a v neděli. Během soboty pro Vás chystáme ve spolupráci s 1.FC Slovácko autogramiádu a různé soutěže s hráči o hodnotné ceny. Dále nebude chybět ani sobotní večerní hudební zábava. Máme pro Vás připraveny i soutěže o nejlepšího exekutora pokutových kopů, bude si možnost vyzkoušet rychlost Vaší střelby na nafukovací branku, uskuteční se třeba promo akce na nový typ stolního fotbálku nebo je v jednání zajímavost v podobě aquazorbingu a mnoho dalšího!

Chtěli bychom navázat na loňský ročník, kdy se turnaje zúčastnilo 66 týmů v mužské kategorii a pro letošek vytvořit i ženskou část turnaje. Takže pokud Vás naše upoutávka třeba jen trochu zaujala, určitě nahlédněte na naše stránky www.lasocup.cz, kde se dozvíte o dost více informací ohledně turnaje (propozice, doprovodný program, možnosti ubytování, ceny, historii loňských ročníků, fotogalerii, videa, …). Doporučujeme se stát i fanoušky našich stránek na facebooku, kde se budete postupně dovídat nové aktuality ohledně programu a novibek turnaje (odkaz na stránkách).

Budeme rádi, když Vás náš turnaj zaujme a uvidíme se společně na začátku léta …

S pozdravem pořadatelé turnaje

Odpovědět

—————

Datum: 22.01.2012

Vložil: Teikocup 2012

Titulek: Turnaj

Dobrý den, chtěli bychom Vás pozvat na TEIKO CUP FEST 2012 Women CUP. Jsme jediný turnaj v České republice, kde startovné je 0,- kč a přitom si zahrajete o skvělé finanční ceny. Více najdete na https://www.teikocup.cz/ nebo tel : + 420 777 055 068.
1.místo - 3000,- v hotovosti, pohár, láhev šampusu
2.místo - 1500,- v hotovosti, pohár, láhev šampusu
3.místo - 500,- v hotovosti, pohár, láhev šampusu

Vítězkám bude ceny předávat a zároveň celou akcí doprovázet moderátor Kiss Publikum Zlín Vlasťa Macík ( https://www.vlastamacik.cz/) V rámci turnaje jsme pro Vás připravili ojedinělý doprovodný kulturní program, který v České Republice nemá obdoby, zažijete spoustu nespoutané zábavy, kterou spojíte s nejoblíbenějším sportem na této planetě fotbalem. O vaši zábavu se postarají profesionální DJ a známé rockové kapely

Odpovědět

—————

Datum: 15.07.2011

Vložil: DUŠKO - BRANKÁŘ

Titulek: SLOVAN ZÁBLATÍ

holky skvělý match:).. příští sezonu repete ne?:D

Odpovědět

—————

Datum: 04.07.2011

Vložil: tomaš

Titulek: ...

https://www.powerplaymanager.com/r346913

Odpovědět

—————

Datum: 15.06.2011

Vložil: Admin z Trojanovic

Titulek: Fotky a video ze zápasu

Zdravím Dobratice,
na našich stránkách najdete fotky
https://www.fotbaltrojanovice.cz/fans-zona/fotogalerie/sezona-2010-2011/album-81/112
a video
https://www.fotbaltrojanovice.cz/fans-zona/videogalerie/trojanovice/
ze zápasu, který jste u nás hrály minulou sobotu...

Odpovědět

—————

left