Datum: 05.12.2010
Vložil: Ježíšek
Titulek: Místrovství Moravy - Kvalifikační kolo
MISTROVSTVÍ MORAVY - HLUČÍN 5.12.2010
SKUPINA "A"
BANIK OSTRAVA
DOBRATICE
STUDENKA
STRAMBERK
SKUPINA "B"
BRUNTAL
VITKOVICE
SL.OSTRAVA
BRUSPERK
10,00 BANIK OSTRAVA – STRAMBERK - 4:0
10,17 DOBRATICE – STUDENKA – 3:0 (Uhrová, Klusová, Veselá)
10,34 BRUNTAL – VITKOVICE – 0:0
10,51 SL.OSTRAVA – BRUSPERK – 0:0
11,08 BANIK OSTRAVA – STUDENKA – 7:0
11,25 DOBRATICE – STRAMBERK – 5:0 (Veselá 2x, Kuhová, Školová, Heroková)
11,42 BRUNTAL – BRUSPERK – 0:1
11,59 SL.OSTRAVA – VITKOVICE – 4:2
12,16 BANIK OSTRAVA – DOBRATICE – 1:4 (Uhrová 2x, Veselá, Klusová)
12,33 STRAMBERK – STUDENKA - 1:0
12,50 BRUNTAL - SL.OSTRAVA – 0:2
13,07 VITKOVICE – BRUSPERK – 0:0
-------------------------------------------------------
13,24 1A - 2B Comfort Dobratice – Brušperk – 2:0 (Kuhová, Fischbachová)
13,41 1B - 2A Slovan Ostrava – Baník Ostrava jun. – 1:1 (pen.4:3)
13,58 4A - 4B O 7. - 8. MÍSTO Studénka – Bruntál 0:4
14,15 3A - 3B O 5. - 6. MÍSTO Štramberk – Vítkovice 3:0
14,32 O 3. MÍSTO Brušperk – Baník Ostrava 1:3
14,49 FINALE Comfort Dobratice – Slovan Ostrava 1:3 (Veselá)
Umístění:
8. Místo - Studénka
7. Místo - Bruntál
6. Místo - Vítkovice
5. Místo - Štramberk
4. Místo - Brušperk
3. Místo - Baník Ostrava jun.
2. Místo - Comfort Dobratice
1. Místo - Slovan Ostrava
Do finálé postupují: Brušperk, Baník Ostrava jun., Comfort Dobratice, Slovan Ostrava
Nejlepší hráčka turnaje: Daniela Plachtová (Štramberk)
Nejlepší brankářka: Monika Baščíková (Slovan Ostrava)
Nejlepší střelkyně: Lucie Veselá (Comfort Dobratice)
Odpovědět
Datum: 05.12.2010
Vložil: glogy-štramberk
Titulek: gratulace..
Gratuluju k 2.místu:-)..a postupu do Brna:-)..tak jim v Brně ukažte, kdo je nejlepšíí:-)
Odpovědět
Datum: 07.12.2010
Vložil: Ježíšek
Titulek: Re: gratulace..
Děkujeme, budeme se snažit...akorát nám bude chybět podpora :)
Nakonec se hraje 6.2 v Bystřici pod Hostýnem...
Odpovědět
Datum: 05.12.2010
Vložil: Černá svině
Titulek: Futsalové mistrovství Moravy
Výsledky Dobratic ve skupině: Studénka 3:0 branky: klusová, veselá, uhrová, Štramberk 5:0 branky: veselá 2, kuhová, klusová, Heroková, Baník Ostrava 4:1 branky: uhrová 2, veselá vlastní Semifinále: Brušperk 2:0 branky: kuhová školová Finále: Slovan Ostrava 1:3 branka: veselá nejlepší střelec turnaje Veselá Dobratice 5 branek
Odpovědět
Datum: 29.11.2010
Vložil: Ježíšek
Titulek: TURNAJ V Bystřici pod Hostýnem
Skupina A
1. 1 FC Přerov
2. FC Saně Bukovany
3. Horní Heršpice A
4. Kotouč Štramberk
5. Žabky Tršice
Skupina B
1.FK Olomouc
2. Comfort Dobratice
3. Horní Heršpice B
4. Piškotky Martin
5. Kopačky Osek
Zápasy:
1.FC Přerov – Žabky Tršice 1:0
FK Olomouc – Kopačky Osek 0:3
FC Saně Bukovany – Kotouč Štramberk 1:2
Comfort Dobratice – Piškotky Martin 2:1 (Klusová, Veselá)
1.FC Přerov – Horní Heršpice A 0:1
FK Olomouc – Horní Heršpice B 2:1
FC Saně Tršice – Žabky Tršice 2:0
Comfort Dobratice – Kopačky Osek 2:1 (Klusová, Veselá)
Horní Heršpice A – Kotouč Štramberk 1:0
Horní Heršpice B – Piškotky Martin 0:3
1.FC Přerov – FC Saně Bukovany 2:0
FK Olomouc – Comfort Dobratice 1:2 (Veselá 2x)
Kotouč Štramberk – Žabky Tršice 2:0
Piškotky Martin – Kopačky Osek 0:3
FC Saně Bukovany – Horní Heršpice A 0:1
Comfort Dobratice – Horní Heršpice B 4:0 (Uhrová, Klusová, Fryšová, Pěchníková)
1.FC Přerov – Kotouč Štramberk 0:2
FK Olomouc – Piškotky Martin 2:1
Horní Heršpice A – Žabky Tršice – 2:0 nebo 3:0
Horní Heršpice – Kopačky Osek 1:0
SKUPINA A
Z prvního místa Horní Heršpice A, z druhého Kotouč Štramberk, z třetího 1.FC Přerov, ze čtvrtého FC Saně Bukovany, z pátého Žabky Tršice
SKUPINA B
Z prvního místa Comfort Dobratice, z druhého Kopačky Osek, z třetího FK Olomouc, ze čtvrtého Piškotky Martin, z pátého Horní Heršpice B
O umístění:
O 9 místo: Žabky Tršice – Horní Heršpice B 1:0
1.semifinále: Horní Heršpice A – Kopačky Osek 1:1 pen(1:2)
O 7 místo: FC Saně Bukovany – Piškotky Martin 3:2
2.semifiále: Kotouč Štramberk – Comfort Dobratice 2:2 pen(3:1)
O 5 místo: 1.FC Přerov – FK Olomouc 2:0
O 3 místo: Comfort Dobratice – Horní Heršpice A 0:4
FINÁLE: Kopačky Osek – Kotouč Štramberk 2:1
Výsledky:
10 místo – Horní Heršpice B
9 místo – Žabky Tršice
8 místo – Piškotky Martin
7 místo – FC Saně Bukovany
6 místo – FK Olomouc
5 místo – 1.FC Přerov
4 místo – Comfort Dobratice
3 místo – Horní Heršpice
2 místo – Kotouč Štramberk
1 místo – Kopačky Osek
Poděkování patří: Veselé, Pěchníkové, Fryšové, Klusové, Mynářové, Štefkové, Školové, Dunové, Smolíkové, Mojžíškové, Uhrové :)
Škoda toho zápasu ze Štramberkem...ale bylo fajně :)
Tímto děkuji i za podporu Týmu FK Olomouc a Kotouč Štramberk :)
Odpovědět
Datum: 07.02.2011
Vložil: fkolomouc
Titulek: Re: TURNAJ V Bystřici pod Hostýnem
my taky dekujeme za podporu ;)
Odpovědět
Datum: 03.11.2010
Vložil: VYSLEDKY RYCHLE
Titulek: FUTSALOVE MISTROVSTVI MORAVY
FUTSALOVÉ MISTROVSTVÍ MORAVY
Vážení přátelé ženské kopané,
dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou účasti na futsalovém mistrovství Moravy, které nám vyplní fotbalovou přestávku. Projekt je určen pro všechny oddíly hrající soutěže žen, řízené komisí pro Moravu s vyjimkou juniorských týmů Zbrojovky, Slovácka a Baníku Ostrava.
NOVINKA !!! Probýhají jednání o exhibičním utkání reprezentace žen v sálovém fotbale v čele s nejlepší fotbalistkou ČR Petrou Divišovou proti výběru Moravy, který by vzešel z finálových účastníků!!!
Kvalifikační turnaj se uskuteční ve čtyřech skupinách „A“ Brno „B“ Brno „C“ Kyjov „D“ Hlučín
Z každé skupiny postupují do finálového turnaje tři týmy.
Finále se uskuteční v Brně. Bude v čas upřesněno.
Oslovené týmy a rozdělení do skupin
„A“ neděle 12.12.2010 Brno
Jihlava, Vrchovina, Brno Heršpice, Zbrojovka – juniorka, Ivančice, Rapotice, Studenec, Božice, Moravské Budějovice, Ocmanice, Lažany
„B“ neděle 12.12.2010 Brno
Olomouc, Přerov, Šternberk, Kunštát, Kostelec, Ráječko, Brodek, Drnovice, Kotvrdovice, Boskovice, Holešov, Holešovské Holky
„C“ neděle 5.12.2010 Kyjov
Brumov, Slovácko – juniorky, Val.Meziříčí, Vlkoš, Podivín, Napajedla, Mutěnice, Březůvky, Hodonín, Velké Pavlovice, Hovorany, Březnice, Březůvky
„D“ sobota 4.12.2010 Hlučín
Ostrava – juniorka, Český Těšín, Veřovice, Trojanovice, Lubina, Slovan Ostrava, Štranberk, Studénka, Vítkovice, Dobratice, Stachovice, Bruntál, Havířov, Brušperk
Termín kvalifikačních skupin:
skupina „A“ Brno 12.12.2010
skupina "B" Brno 12.2.2010
skupina "C" Kyjov 5.12.2010
skupina "D" Hlučín 4.12.2010
Systém kvalifikačních skupin: dle počtu přihlášených skupin, každý tým odehraje minimálně čtyři utkání
Pravidla a propozice: obdrží týmy společně s rozlosováním
Pozn. : za juniorské týmy
nesmějí startovat hráčky starší 19 – ti let
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK: 10.11.2010 !!!
Všechny týmy které postoupí do finále, obdrží poháry, věcné ceny , míče a další. Oceněny budou nejlepší brankářka, střelkyně, hráčka a All star turnaje
Startovné na kvalifikační turnaj: 1 200,- Kč vkladem na účet nejpozději do 10.11.2010
Startovné zaslat na účet: 2207533153/0800
Var.symbol obdržíte po emailové přihlášení na adresu fotbal-zeny@seznam.cz
Startovné na finálový turnaj: 2 000,- Kč vkladem na účet nejpozději do 19.12.2010 Informace: + 737 60 47 47 fotbal-zeny@seznam.cz www.vysledkyrychle.cz
Odpovědět
Datum: 03.11.2010
Vložil: Lucinka Ježíšek :D
Titulek: Re: FUTSALOVE MISTROVSTVI MORAVY
My chcemeeee jeet :)
Odpovědět
Datum: 01.11.2010
Vložil: Ježíšek
Titulek: Re: vysledek
Juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D
Odpovědět