04.11.2008 16:17

Dobratice podlehly Přerovu a klesly na poslední příčku

Deštivé dopoledne přivítalo fotbalistky Přerova v Dobraticích, kde přijely odehrát další utkání MSLŽ. Skupinka dobratických fanoušků očekávala v tomto utkání, po vítězném zápase ve Studenci, potvrzení 3 bodového zisku z jihomoravské destinace.

Do utkání vstoupily lépe hostující fotbalistky. Již ve 4.minutě utkání se do vedení dostaly přerovanky zásluhou Glozygové, která využila nedůrazu dobratické defenzivy. Dobratice odpověděly náporem o 2 minuty později si naběhla na roh Kuhové Stabravová, avšak její šance vyzněla do ztracena. Ve 13.minutě se do slibné šance dostala po samostatné akci Heroková, ale ani ona nenašla recept k překonání brankářky hostů. Ve 30.minutě se ke slovu opět dostali hosté zásluhou Glozygové, která provětrala obranu domácího týmu bez gólového efektu. Ve 42.minutě se po rohovém kopu Fischbachové dostala k zakončení kapitánka domácího týmu, avšak ani ona na hostující obranu nedokázala vyzrát. Ve 43.minutě se k sólu dostala hostující Mokrošová, která naštěstí nedokázala prostřelit brankářku Kočovskou. Poločasový průběžný výsledek byl tedy 0:1.

Skočkovská hlavičkuje po centru Fischbachové (autor:K. Moskor)Do druhé půle vstoupily lépe domácí fotbalistky. V 55.minutě vznikla velmi nebezpečná situace po rohovém kopu Kuhové. O 8 minut později vyslala Fischbachová do brejku Veselou a v 67.minutě zahrávala před šestnáctkou po faulu na Veselou Fischbachová přímý volný kop, kterým krásně našla hlavu Skočkovské, jejíž hlavička, ke smůle domácího týmu brankou neskončila. Středomoravankám se podařilo zvýšit své vedení v 70.minutě utkání, kdy se trefila po samostatné akci Mokrošová a prakticky tak rozhodla o výsledku. V 88.minutě pak Glozygová přidala třetí hřebíček do rakve dobratických fotbalistek a stanovila tak konečný výsledek na 0:3

„První tři minuty byly z naší strany špatné, pak jsme se zvedli a dostávali jsme se do dobrých šancí. Bohužel jsme je nedokázali proměnit a proto jsme prohráli.“ Komentoval utkání trenér domácích Jakub Melár

TJ Comfort Dobratice- 1. FC Přerov 0:3 (0:1)

Branky: 4., 88. Glozygová, 70. Mokrošová