15.03.2010 16:10

(Brno) Dobratické fotbalistky vybojovaly na brněnském turnaji své historicky první vítězství po přestěhování z Lískovce, když ve finále přejely Český Těšín 4:0, který vede bývalá trenérka dobratických fotbalistek Sylva Scheyerová. Dobratice nominovaly na turnaj celkem dva týmy. Kromě již zmiňovaného Českého Těšína, se turnaje zúčastnily i týmy Sokolu Lažany, Sokolu Božice, Nemakej.cz, Sokolu Ocmanice a Brna – Heršpice.

13,30   semifinále DOBRATICE "A"  -  BRNO    1:0    Fischbachová

13,47  semifinále TĚŠÍN  -  OCMANICE    0:0    (4:3 p.k.)

14,04  zápas o umístění 7.-8.místo LAŽANY  -  BOŽICE   2:2   Pitharasová 2x  -  Sklenská, Kubicová  (3:2  p.k.)

14,21  zápas o umístění 5.-6.místo NEMAKEJ.CZ  -  DOBRATICE "B"  0:0   (4:3 p.k.)

14,38  zápas o třetí místo BRNO  -  OCMANICE    2:1    Winklerová, Syková  -  Věžníková

14,55  finálový zápas DOBRATICE "A"  - Český Těšín 4:0   Smolíková 2x, Skočková, vlastní

Foto z turnaje naleznete zde

Turnaj v Brně se nám povedl, musím holkám moc poděkovat. Všechny jsme to zvládly. První místo je úžasné, ale i to 6., je skvělé, protože holky předvedly bojovnost a daly do všech zápasu srdíčko. Tenhle turnaj byl pro zpestření, chtěla jsem, ať si zahrajou všechny holky z týmu, o to víc mě těší, že jsme ten turnaj vyhrály. Ještě jednou holkám moc děkuji“ uvedla k vítězství v turnaji šťastná trenérka Lucie Uhrová.

—————

Zpět

Diskusní téma: Pro historicky první vítězství, si musely dobratické fotbalistky zajet na turnaj do Brna

Datum: 16.03.2010

Vložil: černá zmije

Titulek: článek

Bohužel jsem neměl k dispozici průběh jednotlivývh zápasů, takže kvalita článku je tím silně poznamenána.